Sex Hikayeleri

8 ay önce - Admin Ekledi - 551 Kez Okundu

Hem Arabayı Hem Karının Amını Tamir Ettim

Hem Arabayı Hem Karının Amını Tamir Ettim

Selam arkadaşlar ben oto sanayi de iyi bir ustayım. Seks her zaman hayatımda oldu. Ya birlerini düşürüm yada eskort ayarlarim kendime. bir pazar izin günümdü. Arkadaşlarla içiyorduk. Telefon geldi biri yolda kalmış acil arıyor. Kalkıp gittim. Bekar adamım ne zaman çağrılsam giderim. Orman yolunda araç bozulmuş. Kadın 175 boyunda sarışın bomba. Kaputu açıp baktım. Basit arıza.

Bu uğraştır aceleniz varsa bırakayım sizi dedim. Acelem yok spor için ormana gidiyordum siz yaparken bende Buralarda koşarım dedi. O gidince oyalana oyalana yaptım iki saat sonra işim bitti. Kadına sizin araba kullanma teknikleri öğrenmeniz gerekiyor yoksa sürekli arıza verir dedim evet sürekli veriyor kimse de birşey demiyor dedi akşamları boşum istediğiniz zaman çağırın öğreteyim dedim sevindi.

Yanında para olmayınca beni sik dedi

Arabasını ben sürdüm o benimkini evine kadar bıraktım. Bir şeyler içmeye davet etti. Soğuk bira varsa içerim dedim var dedi evine geçtik. Bira verdi terim soğumadan duş alıp geliyorum dedi gidip duş alıp geldi nasıl hatalı kullandığını söyledim arabayı. Yemek söyledi yedik. Bana içip sohbet etmeyi seviyorsun galiba dedi evet zaten içki masasından kalktım dedim o zaman dertleşelim dedi içki masası kurdu. içip sohbet etmeye başladık. evin tek çocuğu anne babası kazada ölünce amcalariyla miras kavgasına kaçıp gelmiş okuyup hayatını kurmuş. Bende tek başıma hayat mücadelesi veriyorum dedim dertleştik. bir ara ağladı.

Sonra misafir odasında yattım sabah o işine gitti bende işime iki gün sonra aradı once eğitim sonra çilingir sofrasına ne dersin dedi olur dedim. Akşam mini şort giy gel dedim mini şort ile askılı bluz giymişti çok seksiydi. Hayran hayran baktım bırak bakmayı sonra bakarsın şimdi eğitim dedi. Arabasına bindik gaz debriyaj frenin nasıl kullanılması gerektiğini söyledim uyguladık. Sonra evine geçip birşeyler yiyip içmeye başladık. Bir gülüyor bir ağlıyordu. Kanepeye geçtik kucağıma oturttum içip sohbet ediyorduk saçlarını okşuyordum. Bana sarıldı yabancı biriyle insan bir şeyler paylaşınca rahatlıyor mutlu oluyor dedi.

Aynen insan kendini salıyor dedim dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık kucağımda yatak odasına götürdüm sevişerek soyunduk diz çöküp ağzına alıp emip boşalttı yatağa uzandirdi üstüne oturdu zıplamaya başladı boşalana kadar böyle sikiştik. Sonra indi ağzına alıp yuttu. Bana sarıldı öptüm onu. Seks konusunda tecrübelisin dedim. Memleketten gelip kendime ev aldığımda 18 yaşındaydım kiralık işlerime bakan emlakçı ile başladım üniversite kazanınca da her sevgilimle yattım. Şimdi de canımın istediğiyle yatıyorum dedi.

Bundan sonra tamir işleri bende

Güzel sevişiyorsun umarım erken hevesini almazsın dedim evlensem de araba tamiri sende korkma dedi gülüştük. Tekrar ağzına aldı sonra şınav çekerek siktirdi. Uyuduk. Canı istediği zaman çağırıyor her yerde ilişkiye giriyoruz. Onu tamirhanede kirin pasın içinde siktim birgün sonra eve geçip duşta temizlerken de siktim. 10 yıl geçti hala arada siktirmeye gelir